KONST / Litografier / Färglitografi 7527694
nr 752 7694
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), signerad, 82x57
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:57:24
5/4 17:16:41
800 kr
9/4 17:51:23
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm